המתאמנים ממליצים...

מייקה פרומר, מורתי לפילאטיס מכשירים.

מייקה מקצועית מאד, מכירה היטב את מבנה השלד והשרירים ומאוד דייקנית בהדרכת התרגילים.

תוכנית האימון בכל שיעור ושיעור מותאמת ליכולת ולמגבלות הבריאותיות (אם קיימות) של כל מתאמן/נת. ההשתתפות בשיעורים מומלצת מאד ומסייעת לשפר את היכולות הגופניות. העבודה בשיעורים מאוזנת ויש הקפדה הן על חיזוק הגוף והן על גמישותו. אימון הפילאטיס מתאים לכל גיל, מתאים ויכול לסייע לאנשים הסובלים מכאבי מפרקים (גב, גפיים, צוואר). תנסו, מומלץ, אפשר רק להרוויח.

מיכל חייט, פיזיוטרפיסטית

למה דווקא "פילאטיס מייקה"?
העבודה בסטודיו נעשית בקבוצות קטנות של עד שלושה אנשים, דבר המאפשר יחס אישי וליווי צמוד במהלך כל שיעור. שום פרט אינו נעלם מעייני של מייקה, בעלת הסטודיו, שמשלבת מקצועיות חסרת פשרות באופן ביצוע התרגילים יחד עם נינוחות אישית ועולם דימויים עשיר העוזר להבין את התנועה האופטימלית אליה צריך לחתור. כל אימון מתחיל בחימום, מסתיים בשחרור ובמהלכו נעשית עבודה על כל חלקי הגוף - הקפדה התורמת להרגשה של איזון והרמוניה בסיומו.

העבודה בסטודיו מותאמת לכל מתעמל באופן אישי מבחינת מצבו הפיזי הקבוע והמשתנה. במקרים בהם הגעתי להתאמן עם כאב גב או כאב בשורש כף היד, החימום שונה בהתאם לדיווחי וכך גם סוג התרגילים ועוצמת הקפיצים במכשירים השונים.

האוירה הנינוחה בסטודיו מאפשרת להתרכז בעבודה על הגוף באופן עצמאי וגם בהדרכה צמודה, הכל בהתאם לצורך באותו רגע ולסוג התרגילים אותו אני מבצעת. המדריכות מקפידות למלא כרטיס אישי לכל מתעמל - דיווח מקצועי המאפשר מעקב אישי ללא פגיעה ברצף התרגול בין השיעורים וללא תלות במדריכה ספציפית.

קרן פורתלא האמנתי שאתמיד. בהיותי קופצנית וחסרת סבלנות נתתי לפילאטיס סיכוי קלוש, והנה חצי שנה אחרי לא רק שאני תמידה, אני אפילו מכורה: ליחס החם של מייקה שיודע לפתור כל כאב ובעיה; להבנה שאני יכולה ומסוגלת להשקיע, להיות סבלנית ולבצע פעולות קשות ומשונות; לכיף הגדול שבו מרגישים גבוהים יותר וחטובים יותר בסוף השיעור.

הסטודיו נינוח ונעים וכמו עם מייקה יצא לי להיות מודרכת גם ע"י המדריכות האחרות שהן מקסימות ומשרות אף הן אוירה של רוגע לצד דרישה והקפדה מתמדת. חצי שנה אחרי... אין מכאובים בגב התחתון (תזכירו לי מה זה) וממש מרגישים תוצאות.

שרית לבייבאני חייבת להודות כי לא נחשפתי ל"עולם" הפילאטיס בעבר, רק שמעתי על נפלאותיו ממשפחה וחברים. בהתחלה העבודה נראתה לי איטית וקשה להבנה, אבל לאחר מספר מפגשים ועם הדרכה צמודה של מייקה (שבאמת משתמשת בשפה תיאורית במיוחד שעוזרת מאד בהבנת התרגילים) פתאום מבינים טוב יותר את הכוונה. יש מעין תובנה שכזו, ממש כמו שלומדים שפה חדשה. מרגישים את היציבה, איך השרירים זזים ובקיצור חשים מה צריך לתקן בכדי שהגוף יעבוד טוב יותר. הסטודיו קטן ואינטימי ולמרות שהעבודה בקבוצה של שלושה, היחס הוא מאד אישי וצמוד, תוך שימת דגש על הקשיים האינדיבידואלים שכל אחד מביא איתו. ישנה ממש תחושה של עבודה אחד מול אחד, כיף להגיע וכיף עוד יותר חהתעמל בו.

דלית גולדמןכבר כמה שנים שאני מתרגלת פילאטיס (מזרון ומכשירים) ובשבילי זו כבר דרך חיים, לכן שמחתי להצטרף לסטודיו של מייקה עם פתיחתו. אני מרגישה שכל הזמן יש מה ללמוד ולאן להתקדם ובהדרכתה של מייקה הכל נעשה תוך הקשבה לגוף ולקצב הנכון. האוירה בסטודיו ביתית ונעימה והשיעורים מועברים בצורה אישית ומקצועית הכוללת מעקב רציני ומתועד של כל מתעמל. אחרי כל שיעור יש הרגשה של טעינה מחדש של כל הגוף וכבר מחכים לפעם הבאה. במקרה שלי מייקה נתנה דגש מיוחד לבעיות הגוף אחרי הלידות ובכך נמנעו ממני כאבים למיניהם וטיפולים מיותרים. אני מאמינה כי פילאטיס היא הדרך להקשבה ולכיבוד של הגוף, ושמחה לממש את זה בסטודיו המקצועי של מייקה.

מיכל רוצקי